ewangelizacja.net

Parafia Gruczno > Og這szenia
wtorek, 18 czerwiec 2019 roku

 14 niedziela zwyk豉 (6 VII 2014) * wakacje * Parafia Gruczno


Po mszach zbiórka na Świętopietrze dla Stolicy Apostolskiej ( by豉 na 29 VI jako zbiórka dla Watykanu, ale zapomnia貫m, wtedy by豉 kolekta z 5. niedzieli miesiąca na budowę nowych kościo這́w. Więc polecam parafianom i gościom dzisiejszą zbiórkę na Stolicę Apostolską.

1. W wakacyjnym tygodniu będzie taki porządek w naszej parafii:

PONIEDZIAΒK 7 VII

godz. 18.00 msza: +w rocz. śmierci +Franciszkę Świątek (przeniesiona z środy z powodu wyjazdu) W poniedzia貫k konieczne, wakacyjne zebranie ministrantów o godz. 11.00 (w sprawie wyjazdu 9 lipca do Biskupina i rekolekcji dla ministrantów)

WTOREK 8 VII

godz. 8.00 msza grupy wakacyjnej z Subków z ich księżmi

godz 18.00 msza: +Czes豉wa Stępnia w 11 rocz. śmierci (Po mszy niech przyjdą animatorzy bierzmowania i ich zastępcy z klas III gimnazjum w sprawie planowanego dla klas III gimnazjów biwak nad morzem od wtorku 15 lipca do soboty 19 lipca)

ŚRODA 9 VII

godz. 8.00 msza grupy wakacyjnej: o b這gos. Boże dla parafii i parafian Zamiast co miesięcznego spotkania Klubu Symeona i Anny w II środę lipca będzie wyjazd - wycieczka cz這nków Klubu

CZWARTEK 10 VII

godz. 8.00 msza grupy wakacyjnej

Także w II czwartek miesiąca 11 VII o godz. 17.00 grupa „AA PRZEBUDZENIE”przychodzi na miting w domu katechetycznym. Jest to miting otwarty dla wszystkich. Zaprasza się nie tylko alkoholików, ale wszystkich zainteresowanych problemem alkoholizmu (ca貫 rodziny). To okazja, aby rozmawiać o swoim istotnym problemie i próbować wyrwać się z tego na這gu

PIĄTEK 11 VII

godz. 8.00 msza dla grupy wakacyjnej godz.18.00 msza: +Helenę Osińską

(katechumenat paraf.w sprawie nowych ślubów i chrztów i parafialna poradnia rodzinna dopiero po wakacjach we wrześniu)

SOBOTA12 VII g.16.00 msza ślubna dla Katarzyny Poczwardowskiej i Dawida Krzemkowskiego

godz.18.00 msza: +Wiktora Pipowskiego (udzielenie chrztu, następny chrzest planujemy w przeddzień odpustu 9 sierpnia o godz. 18.00)

15 NIEDZIELA 13 VII

godz. 8.00 msza: +rodziców Kujaczyńskich i Ruszkowskich

godz. 9.30 msza: +rodziców Ma貪orzatę i Juliana Krawańskich, i rodzeństwo Gertrudę, i Sabinę i Henryka, i Leona

godz. 11.00 msza: Franciszka i Mariannę Szabowskich

2. W czasie wakacji biuro parafialne czynne tylko zaraz po codziennych mszach oraz w piątek o g. 8-9.

Kontakt z parafią i ks. proboszczem elektronicznie lub telefonicznie.

Od 7 do 12 lipca w naszym domu katechetycznym będzie grupa wakacyjna dzieci i m這dzieży z parafii Subkowy.

W środę 9 lipca dla cz這nków Klubu Symeona i Anny darmowa wycieczka do Biskupina (zwiedzanie, przejażdżka statkiem po jeziorze biskupińskim, w豉sne jedzenie i picie - wyjazd o godz. 9.30 sprzed domu katechetycznego, powrót ok. godz. 19.00. Przyjmujemy też innych na tę wycieczkę, niech się zg豉szają w parafii lub u p. Heleny Mingi i wp豉cą 40 z.

We wtorek 22 lipca 2014 o godz. 11.00 będzie msza z modlitw charyzmatyczną o uzdrowienie duchowe i fizyczne, którą poprowadzi o. Teodr Knapczyk z oprawą muzyczną zespo逝 Adoramus.

Przez ca貫 wakacje trwać będzie akcja św. Krzysztofa, patrona podróżujących : Podaruj 1 grosz za 1 km bezpiecznej jazdy bez wypadku. To ofiary na misje: na środki transportu dla polskich misjonarzy. Dla tych ofiar jest koszyk na posadzce w pobliżu tabernakulum.

Na 豉wce w bocznej kruchcie u nas nasza darmowa akcja książkowa „Bookcrossing: uwolnij książkę! Można zabrać. Dzieciom i m這dzieży radości podczas wakacji.

Na czas żniw i wszelkich zbiorów rolnikom - tym którzy żywią i bronią szczęść Boże! Niech wszystkim Pan Bóg b這gos豉wi....

2014-07-06