ewangelizacja.net

Parafia Gruczno > Og這szenia
wtorek, 18 czerwiec 2019 roku

 33 niedziela zwyk豉 (17 XI 2013) * Parafia Gruczno


Ofiary kolekty tej niedzieli 17 XI są na Wyższe Semanarium Duchowne w Pelplinie, co polecamy ofiarności i hojności parafian i gości , a po mszach dodatkowa specjalna zbiórka do puszek w ca貫j Polsce dla ofiar tajfunu na Filipinach (zachęta ks. biskupa).

1. MSZE ŚWIĘTE W TYGODNIU i inne spotkania:

PONIEDZ. 18 XI

godz.18.00 msza: .........................................

WTOREK 19 XI

godz.18.00 msza:+Helenę Krzemkowską, męża Bronis豉wa i syna Alfonsa

godz 18.00 msza po豉̨czona z modlitwą charyzmatyczną o uzdrowienie duchowe i fizyczne. Porządek tego modlitewnego spotkania będzie następujący:

1. Msza Święta z homilią
2. Wystawienie Najświętszego Sakramentu z modlitwą wstawienniczą o uzdrowienie duchowe i fizyczne
3. Modlitwa indywidualna z na這żeniem rąk. Na zakończenie modlitwy zostaną poświęcone sakramentalia: woda, olej i sól przyniesione przez wiernych. Po zakończonej modlitwie, będzie możliwość nabycia literatury religijnej zw豉szcza świadectw uzdrowionych. Modlitwę poprowadzą Ojcowie z Sekretariatu Ewangelizacji Prowincji Matki Bożej Anielskiej w Polsce z siedzibą w Krakowie. Spotkaniu będzie przewodniczy O. Teodor Knapczyk. Czas trwania modlitwy w ca這ści od dwóch do trzech godzin – w zależności od liczby uczestników. Oprawa muzyczna zespó Adoramus z Tczewa

ŚRODA 20 XI

godz. 18.00 msza: +Miros豉wa Makowskiego

CZWARTEK 21 XI

godz. 17.00 msza: +rodziców Bronis豉wę i Henryka Topolińskich, braci Bogdana i Ignacego Topolińskich i wszystkich zmar造ch z rodziny Belt

PIĄTEK 22 XI dzień pokuty

godz. 16.00 - 17.00 okazja do spowiedzi

godz. 18.00 msza: +Benedykta Adamczyka i w 11 rocz. śmierci +Ignacego Kufla

(wyjątkowo katechumenatu parafialnego w sprawie ślubów i chrztów i parafialnego poradnictwa rodzinnego nie będzie od przysz貫go piątku przez ca造 grudzień i ca造 styczeń - ponieważ nie ma nowych par i chętnych do tych sakramentów, indywidualnie w piątki może być krótsza rozmowa w sprawie ślubów i chrztów)

SOBOTA 23 XI

godz.18.00 msza: +Jadwigę i Boles豉wa Górskich i zmar造ch z rodziny

W Pelplinie zakończenie Roku Pasierbowskiego.m od godz. 10.00 (wyk豉dy w Bibliotece) . I Roku Wiary w katedrze o godz. 19.00 (premiera oratorium .”Cztery Pory Życia - Pro lifge” .

NIEDZIELA JEZUSA CHRYSTUSA KRÓLA WSZECHŚWIATA , 24 XI, ostatnia niedziela roku kościelnego, zakończenie ROKU WIARY

godz. 8.00 msza: +Julię Misiaszek

godz. 9.30 msza: +Mariana Wyrodę

godz.11.00 msza: +Tadeusza Putkowskiego

2. Inne og這szenia:

Biuro parafialne czynne od wtorku do piątku o godz. 8.00 - 9.00. i krótko zaraz po mszy wieczornej.

Bóg zap豉ć za wykonane prace przy kościele, panu z Gawrońca za prace koparką, strażakom i innym. Za wywózkę śmieci z cmentarza zap豉ciliśmy 2.400 z. Od września na bieżące roboty i na figurę parafianie ofiarowali 4.150,00 z (to od 23 rodzin i osób samotnych). Czekamy na kolejne pozwolenia, aby rozpocząć dalsze prace konserwatorsko-malarskie.

Zachęca się parafian do kupowania i czytania „Pielgrzyma”. Wszystkim szczęść Boże.

2013-11-17