ewangelizacja.net

Parafia Gruczno > Ogłoszenia
niedziela, 20 styczeń 2019 roku

 4 niedziela zwykła - ogłoszenia Gruczno (3 II 2013) * karnawał * Parafia Gruczno


1.W NASZEJ PARAFII BĘDZIE TAKI PORZĄDEK TYGODNIA:

- - -- - -PONIEDZ. 4 II nie będzie mszy

WTOREK 5 II

godz. 18.00 msza: o zdrowie dla Janka

ŚRODA 6 II

godz. 15.00 Klub Symeona i Anny zaprasza emerytów i rencistów (zamiast II środy, bo wtedy Środa Popielcowa)

godz.17.30 różaniec misyjny dla wszystkich kręgów, kół różańcowych, które zaprasza się

godz. 18.00 msza: +w 5 rocz. śmierci Genowefy Sosnowskiej i jej męża Andrzeja

CZWARTEK 7 II

objazd chorych od godz. 10.00.

- - - - -- -    nie będzie mszy

PIĄTEK, 8 II

godz. 16.00 zebranie ministrantów

godz. 18.00 msza:..........

godz. 18.45 katechumenat parafialny w sprawie ślubów i chrztów (prowadzi ksiądz) oraz parafialne poradnictwo rodzinne (prowadzi osoba świecka mgr Paulina Jóźwiak i mgr inż Łukasz Urbański)

SOBOTA 9 II

g.18.00 msza: +męża Stanisława i syna Andrzeja Tynkiewicz i rodziców z obojga stron i Wiktorię i Józefa Gajdę

V NIEDZIELA ZWYKŁA 10 II

godz. 8.00 msza: dziękczynna za ocalenie z wypadku

godz. 9.30 msza: ..................

godz.11.00 msza:+Józefa Kozaka (od 10 - 16 II tydzień modlitw o trzeźwość narodu)

2.    Inne

1 ZAPROSZENIE: W poniedz. 11 lutego o godz. 11.00 Światowy Dzień Chorego, a na co zapraszamy chorych i starszych - prosimy ich koniecznie przywieść do kościoła i potem na kawę, do której proszę upiec ciasto i je przynieść do godz. 11.00.

2 ZAPROSZENIE: Od Środy Popielcowej 13 lutego do piątku 15 lutego 2014 będą rekolekcje szkolne dla dzieci szkół podstawowych i dla młodzieży gimnazjów o godz. 9.30 (do 12.00) z udziałem słynnego Katolickiego Zespołu Ewangelizacyjnego TESTIMONIUM oraz parafialne rekolekcje dla wszystkich parafian i starszej młodzieży o godz. 17.00 (do 18.30) z udziałem tego słynnego TESTIMONIUM. Do wszystkich szkół podstawowych w Pruszczu, Różannie i Grucznie oraz do gimnazjów w Zbrachlinie, Pruszczu, Korytowie i Grucznie - do których uczęszczają dzieci i młodzieży z naszej parafii - zostały wysłane listy z prośbą o zwolnienie na te trzy dni rekolekcji szkolnych wg prawa oświatowego w Polsce. Prosimy rodziców i sąsiadów o przywiezienie dzieci i młodzieży samochodami do kościoła. Oby nikogo nie zabrakło. Prosimy zorganizować się w poszczególnych wioskach. Po każdym spotkaniu będzie poczęstunek - kanapki ciepły napój w Szkole Podst. im. Jana Pawła II lub na placu kościelnym (lub w domu katech.) w zależności od pogody.

3 ZAPROSZENIE: W sobotę 16 lutego 2013 o godzinie 11.00 w Grucznie zostanie odprawiona Msza Św. połączona z modlitwą charyzmatyczną o uzdrowienie duchowe i fizyczne. Porządek tego spotkania będzie następujący: 1) Msza Święta z homilią 2) wystawienie Najśw. Sakramentu z modlitwą wstawienniczą o uzdrowienie duchowe i fizyczne 3) Modlitwa indywidualna z nałożeniem rąk. Na zakończenie modlitwy zostaną poświęcone sakramentalia: woda, olej i sól przyniesione przez wiernych. Po zakończonej modlitwie, będzie możliwość nabycia literatury religijnej zwłaszcza świadectw uzdrowionych. Modlitwę poprowadzą Ojcowie z Sekretariatu Ewangelizacji Prowincji Matki Bożej Anielskiej w Polsce z siedzibą w Krakowie. Spotkaniu będzie przewodniczył O. Teodor Knapczyk. Czas trwania modlitwy w całości od dwóch do trzech godzin – w zależności od liczby uczestników. Oprawa muzyczna zespół Adoramus z Tczewa.

W rozpowszechnionych podczas kolędy 8. stronicowych folderkach o naszej parafii na pierwszej stronie jest rażący błąd w numerze konta parafii w Banku Spółdzielczym - brakuje zera przed ostatnią cyfrą 1 czyli końcówka konta to 0001. Proszę u siebie poprawić.

Przyjmijcie błogosławieństwo Boże na tę niedzielę i na cały tydzień. Szczęść Boże.

2013-02-03