ewangelizacja.net

Parafia Gruczno > Og這szenia
poniedzia貫k, 17 czerwiec 2019 roku

 15 niedziela zwyk豉 15 VII 2012 * wakacje * Parafia Gruczno


1. MSZE ŚW. W TYGODNIU WAKACYJNYM:

PONIEDZIAΒK 16 VII

godz. 18.00 msza: +Franciszka i Mariannę Szabowskich - rocz. ur. ś.p. Marianna mia豉by 103 lata! (pogrzeb by w pon. 2 VII; córka zmar貫j zaprasza na mszę cz這nków kręgu różańca misyjnego i panie z Klubu Symeona i Anny i i po mszy na kawę popogrzebową w domu katech. , także to comiesięczne spotkanie Klubu po mszy)

WTOREK 17 VII

godz. 18.00 +Antoniego Tadrowskiego w 6 rocz. śmierci

ŚRODA 18 VII - o godz. 18.00 zaproszenie specjalne dla parafian i gości spoza parafii: zostanie odprawiona Msza Święta po豉̨czona z modlitwą charyzmatyczną o uzdrowienie duchowe i fizyczne.

Porządek tego modlitewnego spotkania będzie następujący:

1.    Msza Święta z homilią
2.    Wystawienie Najświętszego Sakramentu z modlitwą wstawienniczą o uzdrowienie duchowe i fizyczne
3.    Modlitwa indywidualna z na這żeniem rąk. Na zakończenie modlitwy zostaną poświęcone sakramentalia: woda, olej i sól przyniesione przez wiernych. Po zakończonej modlitwie, będzie możliwość nabycia literatury religijnej zw豉szcza świadectw uzdrowionych. Modlitwę poprowadzą Ojcowie z Sekretariatu Ewangelizacji Prowincji Matki Bożej Anielskiej w Polsce z siedzibą w Krakowie. Spotkaniu będzie przewodniczy O. Teodor Knapczyk. Czas trwania modlitwy w ca這ści od dwóch do trzech godzin – w zależności od liczby uczestników.

CZWARTEK 19 VII

godz. 8.00 msza:

PIĄTEK 20 VII dzień pokuty

(godz. 16.00 - 17.00 okazja do spowiedzi (ks. prob. spowiada sam)

godz 18.00 msza: +ks. kan. Anastazego Nagórskiego

SOBOTA 21 VII

godz. 18.00 msza: +Zygmunta Furtaka i rodziców z obojga stron

NIEDZIELA 22 VII (16 niedz. zw.)

godz. 8.00 msza: +Jana Dudzińskiego w 11 rocz. śmierci

godz. 9.30 msza: +Jerzego Szczukowskiego w 15 rocz. śmierci i ojca Feliksa Jaworskiego--

godz.11.00 msza:+Kazimierę Rozental ( 22 VII o godz.17.00 w Borach Tucholskich - w Ostrzywilku nad jeziorem Gwiazda k.Teologa i Bys豉wia na posesji p.Chmarów będzie msza    polowa - na ma貫j polanie dawnych obozowisk namiotowych organizowanych przez kilkadziesiąt lat, najpierw przez 4 lata z Fordonu potem przez 20 lat z Gruczna - zaprasza się bywalców i turystów)

1. Inne og這szenia. W ub. piątek odby się pogrzeb tragicznie zm.+Romana Zawadzkiego l.56 z Gruczna - dobry Jezu...

Podczas wakacji biuro parafialne czynne tylko zaraz po mszach oraz w sobotę o godz. 9.00 - 10.00. Można też uzgodnić inny sposób i dzień rozmowy lub za豉twienia czegokolwiek w parafii poprzez sms w komórce lub e-mail w internecie.

31 lipca przyjmujemy gdańską pielgrzymkę pieszą na noclegi. Proszę wyrazić chęci przyjęcia pielgrzymów.

Niech wszystkim Pan Bóg b這gos豉wi dzisiaj i w tygodniu, dzieciom i m這dzieży podczas wakacji, a rolnikom i ogrodnikom w tegorocznym zbieraniu plonów i owoców. I tym z naszej parafii, którzy wędrują pieszo w pielgrzymkach w kraju i za granicą.

Szczęść Boże.

2012-07-15