ewangelizacja.net

Parafia Gruczno > Ogłoszenia
niedziela, 20 styczeń 2019 roku

 10 niedziela zwykła (8 VI 2008)


Zbiórka na KUL po mszach św.
 
1.W TYGODNIU:    

PONIEDZ. 9 VI = = =  nie będzie mszy św.

WTOREK 10 VI
godz. 7.15 msza z czerwcowym: ................................................................   

ŚRODA 11 VI
godz. 7.15 msza z czerwcowym: ...................................................................

(wyjazd Klubu Symeona i Anny autokarem do Szymbarka i Wiela o godz. 8.00 sprzed kościoła (powrót ok. godz. 19.00, zabrać coś do jedzenia i picia na cały dzień; do wtorku rana tj. do 10 VI podać listę zgłoszonych osób i nazwiska maturzystek-maturzystów z orkiestry zaproszonych na wyjazd po procesji Bożego Ciała)  

CZWARTEK 12 VI
godz.18.00 msza z czerwc.: +Irenę Zielińską (przeniesiona z 13 VI)
 (od godz. 10.00 w II czwartek objazd chorych przez księdza, Komunię św. chętnie chorym zanoszą nadzwyczajni świeccy szafarze Komunii według uzgodnienia)

PIĄTEK 13 VI
godz. 7.15 msza z czerwcowym: ........................................................................
(od godz. 16.00 początek biwaku dla dzieci klas II, przyjętych w tym roku)

SOBOTA 14 VI
godz. 18.00 msza: +Bronisławę Radosz w 3 rocz. śmierci  (o godz. 19.00      katechumenat parafialny w sprawie ślubów i chrztów)

11 NIEDZIELA ZWYKŁA 15 VI:
godz. 8.00 msza: w 4 rocz. śmierci  +Katarzynę Predelę
godz. 9.30 msza: +Eugeniusza Gackowskiego i Kazimierę Wróblewską
godz. 11.00 msza: +Tadeusza Barwika w 18 rocz. śmierci i rodziców z obojga stron
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

2.
ZMARLI: +Jerzy Redmann l. 61 z Parlina, +Stefania Kitowska l. l. 86 z Parlina (których pogrzeby odbyły się) - dobry Jezu....

Do 15 czerwca rodzice zgłaszają na piśmie swoje dzieci z klas I do I Komunii św. w r. 2009, dodając personalnia dziecka i uzasadnienie (zgłoszono już 26 dzieci) .

Konieczne przed wakacjami zebranie animatorów bierzmowania z klas I i II gimnazjum we wtorek  10 czerwca o godz. 18.30  w domu katech.

23 VI zapraszamy na V. Biesiadę Regionalną (Wspomnień) przy naszej parafii ( w wigilię tj. w przeddzień odpustu św. Jana Chrzciciela). Biesiada trwać będzie od godz. 17.00 – 23.00 (m. in. wystąpią zespół „Błękitna fala” z Gniewu z koncertem religijnym (I cz.) i kociewskim (II cz.), zespół medytacyjno-adoracyjny „Adoramus” z Tczewa, Plastyczny Teatr Symbolu Romana Roka z Torunia oraz będą wspomnienia gości i mieszkańców parafii, które proszę przygotować po 5 minut i zgłosić wcześniej, będą przeplatane hejnałami na trąbce w wykonaniu Michała Górskiego i będzie grochówka strażacka.
A 24 VI zapraszamy – odpust parafialny św. Jana Chrzciciela – msze odpustowe o 9.30 i 11.00, na odpust proszę przygotować stoisko każdej wsi lub dwie wsie razem.  Chętnych wolontariuszy do pomocy podczas Biesiady i Odpustu prosi się o zgłoszenia do 19 czerwca.    
Odbierać czasopisma od ministrantów.

Szczęść Boże!

2008-06-08