ewangelizacja.net

Parafia Gruczno > Ogłoszenia
niedziela, 20 styczeń 2019 roku

 4 niedziela Wielkanocy (13 IV 2008)


Niedziela Dobrego Pasterza. Niedziela powołań. Kwartalne Dni modlitw o powołania do służby w Kościele (kapłańskie, zakonne, misyjne i do instytutów świeckich. Modlimy się  za dzieci przed I Komunii św., za dwa tygodnie za młodzież  przed maturą i przed wyborem studiów.

1.W TYGODNIU MSZE ŚW. I INNE SPOTKANIA
:

PONIEDZIAŁEK (14 IV) - - - - - - -bez mszy

WTOREK (15 IV) - - - - - - - bez mszy

ŚRODA (16 V)
godz. 18.00 msza: +Henryka Stanowskiego w 8 rocz. śmierci, za rodziców i rodzeństwo obojga stron (17.30 różaniec przyjaciół Radia Maryja)

CZWARTEK (17 IV)
godz. 18.00 msza: +Łucję i Kazimierza Jarosz

PIĄTEK (18 IV)
godz. 18.00 Stanisławę i Czesława Chyl (zebranie ministrantów o 15.00; katechumenatu parafialnegow sprawie chrztów i ślubów o 18.45)

SOBOTA (19 IV)
godz. 16.00 msza srebrnego jubileuszu z okazji 25 rocz. ślubu |Eleonory i Tomasza Żygadło
godz.18.00 msza: w rocz. 14 ślubu Marysi i Jacka o błogosł. Boże dla całej rodziny

NIEDZIELA (20 IV)
godz. 8.00 msza: z okazji 54 rocz. ślubu Stanisławy i Czesława o zdrowie i błogosławieństwo Boże na dalsze lata
godz. 9.30 msza: o szczęśliwe zdanie matury dla Eweliny-
godz.11.00 msza: dziękczynna w 35 rocz. ślubu Jana i Mirosławy

2. Inne ogłoszenia: Bóg zapłać za ofiary. I za pomoc dzięki.
Dobrym prezentem I Komunii jest Pismo św., które można u nas nabyć albo śpiwór. Pismo św. przygotowuje do życia wiecznego, a śpiwór pomaga znosić różnorodne warunki i dolegliwości snu oraz wędrówki przez doczesne życie. Proszę nabywać gazety katolickie od ministrantów przed kościołem i w zakrystii.
Tegorocznym maturzystom przypominamy Jezusowe wołanie: „Pójdź za mną”, Jezus zaprasza Ciebie, drogi tegoroczny maturzysto lub drogi studencie, który jesteś już na którymś roku i nie podjąłeś ostatecznej decyzji. Kościół potrzebuje nowych apostołów i entuzjastów we współczesnym świecie. Możesz wybrać studia w seminarium duchownym i kapłaństwo jako służbę dla ludzi w Kościele. Dzieci szkół podstawowych mogą wybrać gimnazjum katolickie w Świeciu, a młodzież gimnazjów średnie szkoły katolickie, znajdujące się w odległości kilkunastu kilometrów.

Szczęść Boże!

2008-04-13