ewangelizacja.net

Parafia Gruczno > Og這szenia
wtorek, 18 czerwiec 2019 roku

 Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego 17 V 2015


W tę niedzielę 17 maja 2015 przypada termin kolejnej kolekty przeznaczonej na organizację Światowych Dni M這dzieży w Krakowie w roku 2016, co polecam hojności parafianom i gościom.
 
1. W TYGODNIU:

PONIEDZ. 18 V

od godz. 9.00 w Szkole Podstawowej im. Jana Paw豉 II w Grucznie będzie międzyszkolny konkurs wiedzy o papieżu Polaku Janie Pawle II (w 95. rocz. urodzin patrona, w programie: apel szkolny, prezentacja drużyn biorących udzia w konkursie, 9.15 - konkurs, 12.00 - obiad, 12.30 og這szenie wyników)

godz. 18.00 msza z majowym: dziękczynna z okazji 19. urodzin Joanny - od matki chrzestnej z rodziną (int. przeniesiona na ten poniedzia貫k z wtorku 19 V)

g.18.40 (po mszy) w plenerze spotkanie po jubileuszowe w 51. rocz.mszy prymicyjnej ks. proboszcza: wspomnienia, oglądanie fotografii z ub. jubileuszu i dawniejszych, zabieranie fotografii ze swoją podobizną do domu oraz czytanie życzeń jubileuszowych z ostatnich lat i dawniejszych, także poczęstunek nie tylko z bigosem

= = = WTOREK 19 V nie będzie mszy, biuro nieczynne z powodu przeżywania 51. rocz. święceń kap豉ńskich z kolegami na mszy w kościele Najśw, Mary Panny w Toruniu o godz. 11.00 (w największym kościele toruńskim przy rynku)

ŚRODA 20 V

godz. 18.00 msza z majowym: +za zmar造ch z rodziny Gackowskich i Chmarów+

CZWARTEK 21 V

godz. 16.00 msza z majowym: +rodziców i brata Jana i siostrę Urszulę+

PIĄTEK 22 V

g.18.00 msza z majowym z grupą charyzmat.:+Wac豉wa Krawczyka w 2 rocz.śm.+

Po mszy: spotkanie charyzmatycznej grupy uwielbienia Pana Jezusa. Zapraszamy wszystkich, którzy chcą uwielbić Jezusa śpiewem, tańcem, chcą wyznawać Pana Jezusa czytaniem S這wa Bożego oraz doświadczać Jego żywej obecności. Spotkanie w podziemiach domu katechetycz. Serdecznie zapraszamy ciebie, ca貫 rodziny, rodziców z dzie熤i.


O godz.18.45 piątkowy katechumenat parafialny w sprawie ślubów i chrztów i parafialne poradnictwa rodzinne.

Chrzest będzie w sobotę 30 maja o godz. 18.00.

SOBOTA 23 V WIGILIA ZESxNIA DUCHA ŚW.

godz. 18.00 msza: +Bronis豉wa Szafrana i rodziców z obojga stron (w Pelplinie w katedrze święcenia kap豉ńskie)

UROCZYSTOŚĆ ZESxNIA DUCHA ŚW. (8 NIEDZIELA WIELKANOCNA) 24 V 2015:

godz. 8.00 msza: +rodziców Martę i W豉dys豉wa Pasternackich i zmar. z rodziny

godz. 9.30 msza: +Jana Baumgarta i ojca Czes豉wa

godz. 11.00 msza: +Macieja Go貫̨biewskiego w 15 rocz. śm. i rodziców Kazimierę i Marka
Dzień modlitw za Kośció w Chinach. Misyjny Dzień Chorego. Prymicje nowo wyświęconych kap豉nów.

2. Inne og這szenia:

we wtorek 2 czerwca o godz. 18.00 będzie msza z modlitwą charyzmatyczną o uzdrowienie fizyczne i duchowe. Taka msza z modlitwami trwa od 2 - 3 godzin w zależności od ilości uczestników. (o. Teodor Knapczyk będzie prowadzi i zespó Adoramus). Bardzo zapraszamy.

Proszę pary, które chcą przyjąć sakrament ma透̇eństwa w tym roku, aby koniecznie teraz korzysta造 z tego przygotowania w piątkowym katechumenacie parafialnym i poradnictwie, bo podczas wakacji nie będzie katechumenatu (nie będzie też 5 czerwca). Ukończenie religii szkolnej to dużo, ale nie wystarcza jako przygotowanie do sakramentu ma透̇eństwa.

Bóg zap豉ć za wykonane prace wokó kościo豉 przed X. Zjazdem Ma貫j Rodziny Szkó im. Jana Paw豉 II.
I za pomoc przy parafii. Niech Bóg b這gos豉wi Wam, Waszym rodzinom i ca貫j naszej Ojczyźnie i Polakom na emigracji i obejmie swoim mi這sierdziem.

2015-05-17