ewangelizacja.net

Parafia Gruczno > Og這szenia
wtorek, 26 marzec 2019 roku

 16 niedziela zwyk豉 (20 VII 2014) * wakacje * Parafia Gruczno


Od 20 - 27 lipca 2014 r. obchodzić będziemy w Polsce 15.Ogólnopolski Tydzień św. Krzysztofa pod has貫m „Niesiemy Chrystusa na krańce świata”. Przyjmujemy ofiary „Podaruj 1 grosz za 1 km bezpiecznej jazdy bez wypadku”na środki transportu dla polskich misjonarzy, dla których koszyk leży na posadzce blisko tabernakulum - Bóg zap豉ć za te ofiary - akcja trwa przez ca貫 wakacje, jak co roku. W tę niedzielę gościmy w naszej parafii ks. Jaros豉wa Garncarka z Bia這rusi, który odprawia msze i wyg豉sza kazania. W tę niedzielę 20 lipca o godz. 17.00 w Borach Tucholskich w Ostrzywilku gm. Cekcyn, k. Teologa, na posesji p. Chmarów, 3,5 km od Bys豉wia, w lesie na pola, przy jeziorze Gwiazda będzie msza polowa - wspomnienie dawnych naszych obozowisk namiotowych - dok康 zapraszamy.

1. W wakacyjnym tygodniu taki porządek w naszej parafii Gruczno:

PONIEDZIAΒK 21 VII nie będzie mszy, biuro nieczynne

WTOREK 22 VII wspom. św.Marii Magdaleny

godz.11.00 w Grucznie zostanie odprawiona Msza Święta po豉̨czona z modlitwą charyzmatyczną o uzdrowienie duchowe i fizyczne. Porządek tego spotkania:

1. Msza Święta z homilią.

2. Wystawienie Najświętszego Sakramentu z modlitwą wstawienniczą o uzdrowienie duchowe i fizyczne.

3. Modlitwa indywidualna z na這żeniem rąk. Na zakończenie modlitwy zostaną poświęcone sakramentalia: woda, olej i sól przyniesione przez wiernych.
Po zakończonej modlitwie, będzie możliwość nabycia literatury religijnej zw豉szcza świadectw uzdrowionych. Modlitwę poprowadzą Ojcowie z Sekretariatu Ewangelizacji Prowincji Matki Bożej Anielskiej w Polsce z siedzibą w Krakowie. Spotkaniu będzie przewodniczy O. Teodor Knapczyk. Czas trwania modlitwy w ca這ści od dwóch do trzech godzin – w zależności od liczby uczestników. Oprawa muzyczna zespó Adoramus z Tczewa, od którego warto nabyć piękne pieśni eucharystyczne i adoracyjne.

godz. 18.00 msza: +Sabinę i Józefa Mąki

ŚRODA 23 VII święto św. Brygidy zakonnicy patronki Europy

godz.18.00 msza z Nowenną do MBNP:+Maksymiliana Jaworskiego w rocznicę śmierci

CZWARTEK 24 VII wspomnienie św. Kingi dzień modlitw za samorządowców

godz. 18.00 msza: +za Marcelego i Urszulę Zyś

PIĄTEK 25 VII święto św. Jakuba Większego Aposto豉 (święto nienakazane),

godz.16.00 - 17.00 okazja do spowiedzi (ks. prob. spowiada sam)

godz. 18.00 msza:+Krzysztofa Pilarskiego i Andrzeja Balickiego * Dzień modlitw w intencji kierowców, przewodników, podróżujących i pielgrzymów; za ofiary wypadków na drogach (wspomnieni św Krzysztofa, patrona kierowców i pieszych, podróżujących (przed kościo貫m po mszy będzie poświęcenie samochodów, motocykli, rowerów i innych pojazdów). Zajeżdżamy do poświęcenia od placu kościelnego i objeżdżamy wokó kośció wyjeżdżając przez bramę na ulicę...

SOBOTA 26 VII

zebranie ministrantów o godz.15.00

godz.18.00 msza niedzielna i wspomnienie św. św. Joachima i Anny rodziców NMP, dziadków Jezusa: +Irenę i Cecylię i W豉dys豉wa Zielińskich (dzień modlitw za rodziców, za babcie i dziadków, za najstarszych parafian, starców i emerytów);

XVII NIEDZIELA ZWYKx 27 VII 2014:

godz. 8.00 msza: +Tadeusza Koszackiego

godz. 9.30 msza: +Walerię i Juliana i Tadeusza Barwik i Stefanię i Konrada Belków +

godz. 11.00 msza: +Krystynę Kozielecką w 7. rocznicę śmierci i rodziców z obojga stron

2.Inne:

Podczas wakacji biuro parafialne czynne od wtorku do piątku zaraz po mszach św. i w piątki o godz. 8.00 - 9.00.

Dziękujemy za opiekę i funkcje wychowawcze pań i dyrektora gimnazjum w ub. tygodniu podczas 5. dniowego biwaku dla klas III gimnazjów. Dzieciom i m這dzieży życzymy wakacyjnej radości, gościom przyjemnego pobytu w naszych stronach, rolnikom nadziei na dobre żniwa, ogrodnikom dobrych owoców, wszystkim optymizmu, modląc się o pokój na świecie i w naszych rodzinach, polecając opiece Bożej wszystkich podróżujących, których patronem jest św. Krzysztof.

Szczęść Bo瞠!

2014-07-20