ewangelizacja.net

Parafia Gruczno > Og這szenia
poniedzia貫k, 17 czerwiec 2019 roku

 5 NIEDZIELA Wielkanocy 18 V 2014 * Parafia Gruczno


Drugi dzień jubileuszu kap豉ńskiego 50 -lecia prymicji

W tę niedzielę 18 V 2014:


godz. 8.00 msza: o b這gos豉wieństwo Boże dla Ireny Kornowskiej z okazji urodzin

godz. 9.30 msza: +rodziców Halinę i Boles豉wa Kręckich (z udzia貫m Chóru „Kantyczka” z Korytowa - dyrygent p. Andrzej Skupniewicz, po Komunii utwór koncermistrza gitary klasycznej Jana Oberbeka)

godz. 11.00 +zmar. rodziców jubilata Cecylię i Feliksa (z udzia貫m Chór „Kantyczka” z Korytowa- dyrygent Andrzej Skupniewicz, po Komunii utwór koncertmistrza gitary klasycznej Jana Oberbeka).
Po mszy przed domem katech. koncert M這dzieżowej Orkiestry Dętej „P這myki” z Gruczna pod batutą kapelmistrza Adama Idzińskiego.
I jubileuszowa strażacka grochówka.

1. W TYGODNIU:

PONIEDZ. 19 V

nie będzie mszy ani majowego


WTOREK 20 V

godz. 18.00 msza z majowym: +Wies豉wa Saji okazji urodzin

(o godz. 18.00 konieczne spotkanie dla wszystkich rodziców dzieci kl. II w kościele, potem II cz. w domu katech, nie będzie spotkania w środę, tylko we wtorek dla wszystkich rodziców na prośbę niektórych rodziców)

ŚRODA 21 V

g.17.30 różaniec,Nowenna, majowe cz這nków duchowej adopcji dziecka poczętego godz. 18.00 msza: +Irenę i Walerię i Ksawerego

CZWARTEK 22 V

godz.16.00 msza z majowym:+Helenę Osińską od prac. przedszkola w Grucznie

PIĄTEK 23 V

od godz. 10.00 bardzo prosimy rodziców i chrzestnych dzieci kl. II o pomoc w sprzątaniu kościo豉 przed I spowiedzią i I Komunią

godz.18.00 msza: +rodziców z obojga stron Gertrudę i Teofila Gwizda這́w i Weronike i Jacka Zmudzińskich

Katechumenat parafialny w sprawie chrztów i ślubów o godz. 18.45 - prowadzi ksiądz prob., a także o tej godzinie parafialne poradnictwo rodzinne - prowadzą p. mgr Paulina Jóźwiak i mgr inż ㄆkasz Urbański; zainteresowani tymi sakramentami powinien przybyć więcej razy, bo w czasie wakacji nie będzie spotkań, kto pragnie sakramentu ma透̇eństwa jesienią, powinien przybyć już teraz). Chrzest planuje się w parafii 7 czerwca i 5 lipca o godz. 18.00.

SOBOTA 24 V

godz. 15-16.30 pierwsza spowiedź dzieci klas II, ich rodziców, chrzestnych i krewnych oraz kandydatów do bierzmowania i ich świadków do bierzmowania
i innych chętnych (kto nie by do Komunii wielkanocnej, może też skorzystać , bo w tym roku ten czas trwa do 15 czerwca wg przykazania kościelnego)

godz. 18.00 msza: +Zdzis豉wa Opokę w 20 rocz. śmierci

6 NIEDZIELA WIELKAN. 25 V

godz. 8.00 msza:+Zygmunta Deręgowskiego i rodz. z ob. stron

godz. 9.30 msza: +Wac豉wa Krawczyka w I rocz. śmierci

godz.11.00 msza:PIERWSZA KOMUNIA ŚWIĘTA - o b這g.Boże dla dzieci i ich rodz.
(豉wki rezerwujemy dla rodziców, chrzestnych i ich krewnych, nie związani z I Komunią niech koniecznie przyjdą, przyjadą na msze wcześniejsze o 8.00, 9/30 lub w sobotę o 18.00).

2. Inne og這szenia:

Dzięki za życzenia jubileuszowe i prezenty jubileuszowe. Kończą się ważniejsze prace remontowo-konserwatorsko-malarskie wewnątrz kościo豉 i wokó parafii,także prace utwardzenia terenu i elewacji domu katech.

Parafianom dziękujemy za wielodniowe i wielogodzinne prace porządkowe w ogrodzie, wokó kościo豉, w kościele i związku z jubileuszem kap豉ńskim Wielkie Bóg zap豉ć.
Dziękujmy za ofiary na te remonty, modernizacje i malowanie. Aby zap豉cić za wszystkie materia造 i dotychczasowe roboty, potrzeba jeszcze ok. 100 tysięcy z, warto więc zakupić kilka dzia貫k budowlanych od parafii, z czego by造by finanse na zaleg這ści.

Dziękujemy za życzliwość podczas jubileuszu i za wszelką pomoc.. Przybywajcie na I Komunię.

Chcemy świętować i weselić się z dziećmi klas II w niedzielę ich I Komunii św.. Szczęść Boże!

2014-05-18