ewangelizacja.net

Parafia Gruczno > Og這szenia
wtorek, 18 czerwiec 2019 roku

 Niedziela po Objawieniu Pańskim. Chrzest Chrystusa - święto * Parafia Gruczno


1.W TYGODNIU:

PONIEDZ.13 I

g.18.00 msza:+Zofię Najdowską od sąsiadów zamiast kwiatów

WTOREK 14 I

godz.18.00 msza: w 20 rocz. śm. Janiny i innych zmar造ch z rodziny Sajów

ŚRODA 15 I w Grucznie o godz. 18.00 zostanie odprawiona Msza Święta po豉̨czona z modlitwą charyzmatyczną o uzdrowienie duchowe i fizyczne.
Porządek tego spotkania będzie następujący:
1. Msza Święta z homilią.
2. Wystawienie Najśw. Sakramentu z modlitwą wstawienniczą o uzdrowienie duchowe i fizyczne.
3. Modlitwa indywidualna z na這żeniem rąk. Na zakończenie modlitwy zostaną poświęcone sakramentalia: woda, olej i sól przyniesione przez wiernych.
Po zakończonej modlitwie, będzie możliwość nabycia literatury religijnej zw豉szcza świadectw uzdrowionych. Modlitwę poprowadzą Ojcowie z Sekretariatu Ewangelizacji Prowincji Matki Bożej Anielskiej w Polsce z siedzibą w Krakowie. Spotkaniu będzie przewodniczy O. Teodor Knapczyk. Czas trwania modlitwy w ca這ści od dwóch do trzech godzin – w zależności od liczby uczestników. Oprawa muzyczna zespó Adoramus z Tczewa, od którego warto nabyć piękne pieśni eucharystyczne i adoracyjne, też kolędy.

CZWARTEK 16 I

godz.7.15 msza: ......................

PIĄTEK 17 I

godz. 18.00 msza: +Mieczys豉wa Niciejewtunki z okazji urodzin i imienin
(po obecnej przerwie z powodu braku chętnych - m這dych, narzeczonych do sakr. ma透̇eństwa i rodziców do sakramentu chrztu ich dziecka katech. parafialny będzie od 21 lutego w piątki o godz. 18.45 i wtedy też parafialne poradnictwo rodzinne, a chrzest proponujemy w sobotę 1 marca o godz. 18.00, w sobotę 5 kwietnia o 18.00 oraz w sobotnią Wigilię Wielkanocną 19 kwietnia o godz. 21.00, przedtem trzeba przybyć na kilkakrotne przygotowanie w sprawie chrztu oraz wielokrotne w sprawie ma透̇eństwa)

SOBOTA 18 I

godz. 17.00 msza ślubna dla pary Iwony i Piotra Piotrowskich

godz.18.00 msza: +Stanis豉wa Tynkiewicza w 17 rocz. śmierci i +syna Stanis豉wa
(18 - 25 Tydzień Powszechnej Modlitwy o Jedność Chrześcijan)

2 NIEDZIELA ZWYKx 19 I 2014

godz. 8.00 msza:+w 9 rocz. śmierci W豉dys豉wa Pasternackiego

godz. 9.30 msza:+Zygmunta Kanarek z okazji urodzin

godz.11.00 msza:+Józefa Kozaka (ofiary kolekty na W. Seminarium Duch. w Pelplinie)

2. 12 stycznia kończy się okres Bożego Narodzenia. Wystrój świąteczny i ż這́bek zostawiamy do 2 lutego, kolędy na cześć Jezusa śpiewamy także aż do 2 lutego. Ofiary ze ż這́bka są na misje katolickie.

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy Jurka Owsiaka gra 12 I 2014 aż do końca świata i jeden dzień d逝żej - zbiera pieniądze dla dzieci i osób starszych ! Można i warto wspierać tę Owsiakową Orkiestrę, podziwiając tysiące uśmiechniętych nastolatków z puszkami, którzy w ca貫j Polsce i za jej granicami zbierają datki, ofiary do puszek, rozpowszechniając sympatyczne czerwone serduszka. Także u nas na posadzce z przodu są serduszka i jest koszyk dla ofiar na tę WOŚP.

Dziękujemy za pomoc, za ofiary w biurze i na konto parafii i za wszelką dobroć parafian. Dzięki za wszystko, co dobre, wokó kolędowania: za wożenie samochodami, za przyjęcie w domach., za poczęstunki i za ofiary. Część ofiar otrzymali kap豉ni, reszta będzie na blachę, która zakryje i upiększy szopę po zdarciu eternitu. 2000 z parafia da豉 jako zaliczkę na poz豉cane p豉skorzeźby tajemnic świat豉, które będą trwa豉̨ pamięcią kanonizacji Jana Paw豉 II. Pozostawiona w domach KOLĘDOWA KARTA informuje o inwestycjach i dzia豉niach na rzecz parafii w ub. roku oraz o planach na ten rok 2014, jak Bóg da. BROSZURKĘ o Janie Pawle II proszę czytać wspólnie, w rodzinie, przy stole, przygotowując się na kanonizację 27 kwietnia. W Nowym Roku swoje życie i siebie przeżywajmy w braterstwie z ludźmi i z Panem Bogiem.

Szczęść Boże.

2014-01-12