ewangelizacja.net

Parafia Gruczno > Og這szenia
poniedzia貫k, 17 czerwiec 2019 roku

 23 niedziela zwyk豉 (8 IX 2013) * Parafia Gruczno


1. W tygodniu wrześniowym w naszej parafii:


PONIEDZIAΒK 9 IX

godz.14.00 pogrzeb ś.p.Jana Piskora l. 64 z Dworzyska - dobry Jezu ...

WTOREK 10 IX - nie będzie mszy

ŚRODA 11 IX

godz. 15.00 Klub Symeona i Anny zaprasza emerytów, rencistów, seniorów na spotkanie w II środę miesiąca

godz. 17.30 różaniec w int. pokoju w Syrii

godz. 18.00 msza: dziękczynna za otrzymane 豉ski z prośbą o dalsze dla Beaty

CZWARTEK 12 IX wspomn. Najśw. Imienia Maryi

godz. 18.00 msza: +Teresę Baumgart

(o godz. 17.00 w domu katech. AA „Przebudzenie” zaprasza alkoholików i ich rodziny na miting. . Na te mitingi - wszystkie otwarte, w II czwartek miesiąca o 17.00 - mogą przychodzić nie tylko alkoholicy, ale wszyscy zainteresowani problemem alkoholizmu, ca貫 rodziny. Bardzo zapraszamy. To okazja, aby rozmawiać o swoim istotnym problemie i próbować wyrwać się z tego na這gu alkoholizmu.

(zebranie ministrantów i przyjmowanie nowych ministrantów w czwartek o godz. 16.00)

PIĄTEK 13 IX dzień pokuty,

okazja do spowiedzi od godz. 16.00 - 17.00

godz. 18.00 msza: +w II rocz. śmierci Leszka Kowalczyka


(po przewie wakacyjnej o godz. 18.45 katechumenat parafialny zawsze w piątki: dużo razy dla narzeczonych w sprawie ślubów i kilka razy w sprawie chrztów - ksiądz prowadzi) , oraz parafialne poradnictwo rodzinne (trzy razy dla każdej pary, prowadzą specjalni nauczyciele - osoby świeckie - mgr Paulina Jóźwiak i mgr inż. ㄆkasz Urbański)

SOBOTA 14 IX

godz. 16.00 msza ślubna dla pary Iwony Piotrowskiej i Piotra Piotrowskiego

godz.18.00 msza: dziękcz. z prośbą o b這gos豉wieństwo Boże w 30 rocz. ślubu
24

NIEDZIELA ZW. 15 IX

godz. 8.00 msza: ++rodziców Józefa i Agnieszki Chrapkowskich

godz. 9.30m msza: +Wiktorię Kęsik w dniu urodzin


godz. 11.00 msza: dziękczynna z prośbą o dalsze b這gos豉wieństwo dla rodziny (udzielanie chrztu)


2. Inne.

Biuro parafialne czynne będzie tylko zaraz po mszach i w soboty od godz. 8.00 - 9.00. Bóg zap豉ć za ofiary w tygodniu i za spe軟iane funkcje liturgiczne w tygodniu.

W piątek 13 września, z sanktuarium w Che軛nie, autokar z pielgrzymami niewidomych i niedowidzących przyjedzie pod nasz kośció parafialny oko這 godz. 19.00. Proszę sprzed naszego kościo豉 zabrać tych pielgrzymów do swoich domów na nocleg. Zaś 14 września, ok. godz. 8.00 autokar z pielgrzymami wraca do Che軛na. Bardzo prosimy - brak noclegów - jeszcze zg豉szać chęć przyjęcia na nocleg po dwie osoby (niewidomego plus opiekuna, mogą spać na jednej wersalce) lub cztery osoby i podać swoje nazwisko, adres i telefon. Jest to ogólnopolska pielgrzymka niewidomych.

Wtorek 17 września o godzinie 18.00 i we wtorek 19 listopada o godz. 18.00 zostanie odprawiona Msza Święta po豉̨czona z modlitwą charyzmatyczną o uzdrowienie duchowe i fizyczne. Porządek tego spotkania będzie następujący: Msza Święta z homilią, wystawienie Najśw. Sakramentu z modlitwą wstawienniczą o uzdrowienie duchowe i fizyczne, modlitwa indywidualna z na這żeniem rąk. Na zakończenie modlitwy zostaną poświęcone sakramentalia: woda, olej i sól przyniesione przez wiernych.
Po zakończonej modlitwie, będzie możliwość nabycia literatury religijnej zw豉szcza świadectw uzdrowionych. Modlitwę poprowadzą Ojcowie z Sekretariatu Ewangelizacji Prowincji Matki Bożej Anielskiej w Polsce z siedzibą w Krakowie. Spotkaniu będzie przewodniczy O. Teodor Knapczyk. Czas trwania modlitwy w ca這ści od dwóch do trzech godzin – w zależności od liczby uczestników. Oprawa muzyczna: zespó Adoramus z Tczewa.

Wszystkim szczęść Boże - dobrej niedzieli i udanego tygodnia.

2013-09-08