ewangelizacja.net

Parafia Gruczno > Og這szenia
wtorek, 26 marzec 2019 roku

 6 niedziela Wielkanocy (5 V 2013) * Parafia Gruczno


O g. 11.00 I Komunia (38. dzieci do przyjęcia w parafii Gruczno). O g. 16.00 nabożeństwo majowe dla tychże dzieci, potem wspólne zdjęcie i rozdanie obrazków-pamiątek.

1.W BIAΧM TYGODNIU będzie taki porządek w naszej parafii:

PONIEDZIAΒK 6 V

godz. 16.00 msza z majowym: +w 11 rocz. śm. Czes豉wy Poliwodzińskiej
od rodziców i rodzeństwa
(dzieci w darach przynoszą s這dycze; na wtorek wykonują laurki z życzeniami dla chorych i je przynoszą jako dar ofiarny)

WTOREK 7 V

godz. 12.00 pogrzeb ś. p. Zefiryny Stożek l. 63 z Parlina - dobry Jezu...

godz.16.00 msza z majowym:+Jana Gwizda貫̨ i rodziców z obojga stron
(wtorek: odbiór laurek dla chorych; na środę dzieci przygotowują w kopertach pieniądze dla misji katolickich i je przynoszą jako dar,więc bezinteresownie dają coś ze swych pieniędzy na misje...)

godz. 18.00 mszapo豉̨czona z modlitwą charyzmatyczną o uzdrowienie duchowe i fizyczne.
Porządek tego spotkania taki:
1) Msza Święta z homilią
2) wystawienie Najśw. Sakramentu z modlitwą wstawienniczą o uzdrowienie duchowe i fizyczne
3) Modlitwa indywidualna z na這żeniem rąk.
Na zakończenie modlitwy zostaną poświęcone sakramentalia: woda, olej i sól przyniesione przez wiernych. Po zakończonej modlitwie, będzie możliwość nabycia literatury religijnej zw豉szcza świadectw uzdrowionych. Modlitwę poprowadzą Ojcowie z Sekretariatu Ewangelizacji Prowincji Matki Bożej Anielskiej w Polsce z siedzibą w Krakowie. Spotkaniu będzie przewodniczy O. Teodor Knapczyk. Czas trwania modlitwy w ca這ści od dwóch do trzech godzin – w zależności od liczby uczestników. Oprawa muzyczna zespó Adoramus z Tczewa. Będzie to msza po raz 7.

ŚRODA 8 V

godz. 16.00 msza z majowym: o szczęśliwe rozwiązanie (DZIECI zbierają kolektę - ofiary na misje katolickie i daja swoją ofiary; na czwartek przynoszą otrzymane pamiątki o charakterze religijnym do poświęcenia)

O godz. 14.30 Klub Symeona i Anny zaprasza w II środę miesiąca emerytów, seniorów, rencistów na co    miesięczne spotkanie przy kawie

CZWARTEK 9 V

godz. 16.00 msza z majowym: +Stefanię i Boles豉wa Chmarów (poświęcenie przyniesionych pamiątek religijnych; DZIECI piszą w豉sne podziękowania lub postanowienia dla Jezusa w domu i je przynoszą w piątek jako dar ofiarny)

godz. 17.00 w domu katechetycznym miting AA „Przebudzenie”. Powsta豉 w Grucznie w dniu 12 kwietnia 2012 r.
Grupie „AA PRZEBUDZENIE” miną rok od powstania, który to roczek obchodzi豉 18 kwietnia. W czwartek 9 V będzie kolejny miting - jest zawsze raz w miesiącu (w II czwartek o 17.00 w Grucznie domu katech.). Zapraszamy. Wszystkie mitingi są otwarte. I na mitingi mogą przychodzić nie tylko alkoholicy, ale wszyscy zainteresowani problemem alkoholizmu. Zapraszają S豉wek i Grzegorz.

PIĄTEK 10 V

godz. 16.00 msza: +Helenę Krauze z domu Kozak i zmar貫 siostry i braci (piątek: odbiór podziękowań i postanowień od dzieci, czyniąc z nich modlitwy - podziękowania i postanowienia dla Pana Jezusa).

W piątek będzie Katechumenat parafialny w sprawie ślubów i chrztów o godz.18.45.Także będzie parafialne poradnictwo rodzinne o godz. 18.45.

SOBOTA 11 V

godz. 18.00 msza: +Franciszka Szulca

NIEDZIELA WNIEBOWSTĄPIENIA PAŃSKIEGO 12 V:

godz. 8.00 msza: +Józefa Kozaka

godz. 9.30 msza:+Stanis豉wę Jaworską

godz. 11.00 msza: +Kazimierę Go貫̨biewską w 4 rocz. śmierci i zmar. z rodziny

2. Inne og這szenia.

Biuro parafialne czynne od wtorku do piątku od 8.00 i krótko po mszy dla dzieci pierwszokomunijnych w bia造m tygodniu.

W biurze parafialnym u nas można jeszcze zakupić ca貫 Pismo św. jako pamiątkę I Komunii św. - wypisując dedykację chrzestnych lub innych bliskich gości.
Dzięki za wszelką pomoc, wysi貫k, za ofiary.
Dzięki panom z Ma這ciechowa za pomoc w transportowaniu chorego ks. proboszcza, pani pielęgniarce Ali z Gruczna, p. doktorowi Kurowskiemu, księżom z klasztorka w Świeciu i innym księżom, szczególnie ks. pra. dr. hab. Wojciechowi Pikorowi, Bolkowi z San Fransisco, a najbardziej pracownikowi parafii - p. Ma貪osi Kasprzyk za ca這dobową troskę przez wiele tygodni podczas poważnej choroby ks. proboszcza, który wyraża wdzięczność i wszystkich będzie poleca Bogu w modlitwie przy o速arzu.

Niech w tę niedzielę I Komunii i w bia造m tygodniu będzie radość w naszej parafii, w rodzinach, pośród przyjació i gości.

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus...

2013-05-05