ewangelizacja.net

Parafia Gruczno > Og這szenia
wtorek, 18 czerwiec 2019 roku

 23 niedziela zwyk豉 (9 IX 2012) *Przes豉nie Cyryla I i arcbpa J. Michalika * ofiary kolekty na WSD w Pelplinie * odpust w Topolnie i piesza pielgrzymka od nas do Topolna*


1. W tygodniu wrześniowym i urlopowym msze św.:

PONIEDZIAΒK 10 IX - nie będzie mszy, urlopowo

WTOREK 11 IX - nie będzie mszy, urlopowo

ŚRODA 12 IX

godz. 16.00 Klub Symeona i Anny zaprasza emerytów, rencistów, seniorów na spotkanie zawsze w II środę miesiąca wspomn. Najśw. Imienia Maryi

godz. 18.00 msza: +Anielę Kosmalską od Zak豉du pogrzebowego p. Didyka

CZWARTEK 13 IX

godz. 18.00 msza: +Jerzego Pszczolińskiego

(o godz. 17.00 w domu katech. AA „Przebudzenie” zaprasza alkoholików i ich rodziny na miting. Na te mitingi - wszystkie otwarte, w II czwartek miesiąca o 17.00 - mogą przychodzić nie tylko alkoholicy, ale wszyscy zainteresowani problemem alkoholizmu, ca貫 rodziny. Bardzo zapraszamy. To okazja, aby rozmawiać o swoim istotnym problemie i próbować wyrwać się z tego na這gu alkoholizmu. Zapraszają S豉wek i Grzegorz. (zebranie ministrantów i przyjmowanie nowych ministrantów w czwartek o godz. 16.00)

PIĄTEK 14 IX dzień pokuty, okazja do spowiedzi od godz. 16.00 - 17.00 święto nienakazane Podwyższenia Krzyża Świętego

godz. 18.00 msza: +Alfonsa Krzemkowskiego i rodziców z obojga stron

(godz. 18.45 katechumenat parafialny zawsze w piątki: dużo razy dla narzeczonych w sprawie ślubów i kilka razy w sprawie chrztów - ksiądz prowadzi) , oraz parafialne poradnictwo rodzinne (trzy razy dla każdej pary, prowadzą specjalni nauczyciele - osoby świeckie - mgr Paulina Jóźwiak i mgr inż. ㄆkasz Urbański)

SOBOTA 15 IX wspomn.NMP Bolesnej,

godz.18.00 msza: +Wandę i Kazimierza Wo這wicz (u nas jest obraz MB Bolesnej - Pieta - w koronie o速arzowej, będzie udzielanie sakr. chrztu)

NIEDZIELA 16 IX

godz. 8.00 msza: +Urszulę i mężą Marcelego i córkę Elżbietę Radzimską

godz. 9.30 msza: +Mariana i Sebastiana W這darczyk i Ma貪orzatę Momot

godz. 11.00 msza: +W豉dys豉wę i Jana Drążek    (początek II Tygodnia Wychowania)

2. Inne. W tę niedzielę 9 IX 2012 o godz. 17.00 w Bydgoszczy-Fordonie w Domu Jubileuszowym Fundacji „Wiatrak” spotkanie autorskie ks. Franciszka Kameckiego oraz otwarcie wystawy malarskiej Galerii Autorskiej Jana Kaji i Jacka Solińskiego. Kto chcia豚y pojechać, stosowne ZAPROSZENIA można zabrać ze stolika. We wtorek 11 IX 2012 spotkanie autorskie ks. Franciszka Kameckiego w Tucholi w Powiatowej Bibliotece ul. Pocztowa 7B.

Z powodu ma貫go zainteresowania rodziców i zbyt ma貫j liczby zg這szonych dzieci pierwszokomunijnych z klas III nie będzie dla nich biwaku w planowanym czasie od 14 do 16 września. Pierwszy raz zdarza się taka sytuacja, więc wycofujemy się z tego projektu. Biuro parafialne w okresie nieco urlopowym czynne będzie tylko zaraz po mszach i w soboty od godz. 9.00 - 10.00. Bóg zap豉ć za ofiary w tygodniu i za spe軟iane funkcje liturgiczne w tygodniu.

Wszystkim szczęść Boże - dobrej niedzieli i udanego tygodnia.

2012-09-09