ewangelizacja.net

Parafia Gruczno > Og這szenia
wtorek, 18 czerwiec 2019 roku

 XIII Niedziela zwyk豉 1 VII 2012 wakacje


30 czerwca przyjecha do Gruczna ks. Franciszek Kamecki, od 1 lipca 1982 dekret ks. bpa che軛ińskiego Mariana Przykuckiego mianowa go tutejszym proboszczem. Dobremu Panu Bogu niech będą dzięki za te 30 lat. Z wdzięcznością też myśl ks. proboszcz o parafianach, wspó逍racownikach i pracownikach parafii.

1. W pierwszym tygodniu wakacji będzie następujący porządek w naszej parafii:

PONIEDZIAΒK 2 VII

godz. 11.00 pogrzeb ś.p. Marianny Szabowskiej l. 103 z Bydgoszczy, do niedawna w Grucznie, potem kondukt pogrzebowy jedzie z zw這kami zmar貫j na cmentarz do Świeciu - dobry Jezu...

WTOREK 3 VII święto nienakazane św. Tomasza Ap. święto

godz. 18. msza: +Marię i Czes豉wa i Janinę i Halinę Koszuckich

ŚRODA 4 VII

godz. 17.30 różaniec misyjny dla wszystkich kręgów
godz.18.00 msza: +Martę i Stanis豉wa Jag這́w

CZWARTEK 5 VII

godz.17.00-18.00 I -czwartkowa adoracja Najśw. Sakramentu Eucharystii (zaprasza się parafian mieszkających w dolinie Wis造, m這dzież też (okazja do spowiedzi)

godz. 18.00 msza: ++Lucynę Ha豉s (godz. 10.00 objazd chorych)

PIĄTEK 6 VII

godz. 17.00 - 18.00 I piątkowa adoracja Najśw. Sakramentu Eucharystii (zaprasza się parafian z wiosek nad skarpą, na górach, m這dzież także (okazja do spowiedzi)

godz. 18.00 msza: w rocz. śmierci Franciszki Świątek

(w piątkowe wieczory po godz. 18.45 ks. proboszcz zaprasza na luźne rozmowy o kulturze, o wszystkim i o niczym, zw豉szcza o sztuce, literaturze, próbujących pisać, niech przyniosą swoje napisane teksty, utwory ...

SOBOTA 7 VII

godz. 18.00 msza: +rodziców Jadwigę i Alfreda Horstman (udzielanie chrztów)

14 NIEDZIELA zw. 8 VII

godz. 8.00 msza: +Kazimierza Popy w 96 rocz. urodzin i +żonę Wiktorię w 4 rocz. śmierci

godz. 9.30 msza: +Konrada i Helenę i Jana i Teresę i Adama Baumgart

godz. 11.00 msza: +Apolonię i Leona Bielickich

2. Inne og這szenia.

W czasie wakacji biuro parafialne będzie czynne inaczej: tylko krótko zaraz po codziennych mszach, a w soboty o godz. 9.00 - 10.00 i wtedy chętnie też rozmawia ks. proboszcz, jeżeli będzie taka potrzeba.

W sprawie nowych ślubów i chrztów oraz parafialnego poradnictwa rodzinnego przychodzić po wakacjach od I piątku września. Można dzwonić i umówić się osobno na rozmowę, nawet nagląco (także napisać esemesa w komórce lub proszę elektronicznie mejlem napisać po metryke itp. sprawy albo uzgodnić spotkanie i rozmowę:

Wszystkie dane są na portalu parafii: www.ewangelizacja.net albo w gablotce i przy og這szeniach będą podawane).

Obecny czas będzie ks. proboszcz wykorzystywa na krótkie chwile urlopu, po parę dni i na dalszą rehabilitację.

Na 12 lipca o godz. 17.00 - zaprasza Grupa„AA PRZEBUDZENIE”. To mitingi wszystkie otwarte - w II czwartek miesiąca o godz. 17.00 w domu katechetycznym. Na te mitingi mogą przychodzić nie tylko alkoholicy, ale wszyscy zainteresowani problemem alkoholizmu, ca貫 rodziny. Bardzo zapraszamy. To okazja, aby rozmawiać o swoim istotnym problemie i próbować wyrwać się z tego na這gu alkoholizmu. Proszę to rozpowszechniać. Zapraszają S豉wek i Grzegorz.

18 lipca o godz. 18.00 zaprasza się na spotkanie charyzmatyczne z mszą, z modlitwą o uzdrowienie duchowe i fizyczne, z adoracją i b這gos豉wieństwem kap豉ńskim. Prowadzą Ojcowie z Krakowa, oprawa muzyczna zespó Adoramus z Tczewa, informacje na plakacie, zaprosić krewnych i znajomych spoza parafii).

Na 豉wce w bocznej kruchcie u nas nasza akcja książkowa „Bookcrossing: uwolnij książkę! Można zabrać.

Życzę dobrych chwil w tę niedzielę i pozytywnych emocji na zakończenie mistrzostw Euro 2012 w pi販e nożnej. Dzieciom i m這dzieży zadowolenia i radości podczas ca造ch wakacji. Wszystkim szczęść Boże!

2012-07-01