ewangelizacja.net

Parafia Gruczno > Og這szenia
wtorek, 18 czerwiec 2019 roku

 10 niedziela zwyk豉 (10 VI 2012) * Parafia Gruczno


1. W TYGODNIU będzie w naszej parafii następująco:

PONIEDZ.11 VI
g.16.00 msza z krótką adoracją jako przed逝żenie Bożego Cia豉: +Jana Rządkowskiego i rodzeństwo i rodziców z obojga stron
(o 17.00 wizytacja biskupa w parafii św. Andrzeja Boboli w Świeciu)

WTOREK 12 VI
godz. 9.30 msza z krótką adoracją jako przed逝żenie Bożego Cia豉: +Tadeusza ㄆkaszewskiego (od mieszkańców ul. Dworcowej w Grucznie)

ŚRODA 13 VI
g.14.30 Klub Symeona i Anny zaprasza cz這nków i innych seniorów
godz.16.00 msza z krótką adoracją jako przed逝żenie Bożego Cia豉: :+Tadeusza ㄆkaszewskiego od Heleny Osińskiej zamiast kwiatów na pogrzebie

CZWARTEK 14 VI
godz.16.00 msza z krótką adoracją jako przed逝żenie Bożego Cia豉: dziękczynna w 15 rocz. ślubu (Na 14 czerwca o godz. 17.00 - zawsze w II czwartek miesiąca Grupa „AA PRZEBUDZENIE”-zaprasza alkoholików i zainteresowanych)

PIĄTEK 15 VI
godz. 9.30 msza specjalna. Uroczystość Najśw. Serca Pana Jezusa. Światowy
Dzień modlitw o uświęcenie kap豉nów: int. za żywych i zmar造ch kap豉nów (bardzo zaprasza sią parafian na tę mszę, b這gos豉w. wianków); katechumenat parafialny i paraf. poradnictwo rodzinne o godz.18.45 (potem przed wakacjami będzie tylko dwa razy, w czasie wakacji nie będzie piątkowych spotkań w sprawie ślubów i chrztów)

(o godz. 15.00 zebranie ministrantów, o godz. 17.00 wizytacja biskupia w Topolnie)

SOBOTA 16 VI
godz.16.00 msza ślubna dla pary Agnieszki Topolińskiej i Piotra Kwiatkowskiego
godz. 18.00 msza: +Teofila w I rocz. śmierci i żony Gertrudy

XI NIEDZIELA ZWYKx 17 VI

g. 8.00 msza: +rodziców Martę i W豉dys豉wa Pasternackich
godz. 9.30 msza: +męża Dominika Walczyka w II rocz. śmierci
godz. 11.00 msza: +Antoniego i Martę Donarskich
(o godz. 16.00 zaprasza ksiądz na wspólnotowe spotkanie m這dych w III niedz. miesiąca - zapoczątkowanie miesięcznych spotkań „Wiernych wobec Boga”)

2. W ub. tyg. odby się pogrzeb zmar貫go ś.p. Tadeusza ㄆkaszewskiego l. 87 z Gruczna - dobry Jezu...

Bóg zap豉ć wszystkim spe軟iającym jakiekolwiek funkcje podczas procesji w Boże Cia這, M這dzieżowej Orkiestrze Dętej “P這myki”, pocztom sztandarowym strażaków i szkó, paniom i panom niosącym znaki procesyjne - krzyż, chorągwie, feretron, paniom z różańca misyjnego, dzieciom pierwszokomunijnym, dzieciom sypiącym kwiaty, ministrantom, szafarzom, śpiewakom, panu z Gruczna za bardzo dobre nag這śnienie przy o速arzach, strażakom za kierowanie procesją i bezpieczeństwem na ulicach. Bóg zap豉ć budowniczym o速arzy i wszystkim, którzy wystroili obejścia i okna znakami religijnymi. Parafianom i gościom za obecność i wspólnotowy szacunek dla Najśw. Sakramentu Eucharystii. Pogoda nam sprzyja豉. Bóg zap豉ć za ofiary.
Bóg zap豉ć rodzinie z Parlina za wykonane funkcje w Boże Cia這 i za ofiarę w kopercie.

Biuro parafialne czynne od wtorku do piątku od godz. 8.00 – 9.00 i po popo逝dniowej mszy.
Planujemy terminy chrztów - 7 lipca i 1 września - jeżeli rodzice i chrzestni przyjdą w czerwcowe piątki na katechumenat. Rodzice dzieci klas I niech sk豉dają podczas mszy w procesji ofiarnej prośby z danymi personalnymi swej córeczki lub synka, z uzasadnieniem, że pragną I Komunii św. dla swego dziecka w r. 2012.

Na 14 czerwca o godz. 17.00 - zaprasza Grupa „AA PRZEBUDZENIE”, która będzie mia豉 mitingi - wszystkie otwarte - raz w miesiącu (w II czwartek o 17.00 w domu katech.). I na mitingi mogą przychodzić nie tylko alkoholicy, ale wszyscy zainteresowani problemem alkoholizmu. Zapraszają S豉wek i Grzegorz.

18 lipca o godz. 18.00 zaprasza się na spotkanie charyzmatyczne z mszą, z modlitwą o uzdrowienie duchowe i fizyczne, z adoracją i b這gos豉wieństwem kap豉ńskim (prowadzą Ojcowie z Krakowa, oprawa muzyczna zespó Adoramus z Tczewa, informacje na plakacie). Na 豉wce w bocznej kruchcie u nas „Bookcrossing: uwolnij książkę!

Można nabyć gazety katolickie od ministrantów przed kościo貫m. Szczęść Boże!

2012-06-10