ewangelizacja.net

Parafia Gruczno > Og這szenia
wtorek, 19 marzec 2019 roku

 ZMARTWYCHWSTANIE PAŃSKIE 8 IV 2012 * Parafia Gruczno


ZMARTWYCHWSTANIE PAŃSKIE 8 IV 2012 w dzień Wielkanocy będą dwie msze świąteczne: godz. 9.30+Stanis豉wę Jaworską i rodziców z obojga stron o godz.11.00+Jana Kwiatka w I r. ś. i jego żonę Zuzannę (o 9.30 i 11.00 także świecenie pokarmów)

PONIEDZIAΒK WIELKANOCNY W OKTAWIE 9 IV, II ŚWIĘTO WIELKANOCY - msze jak w niedziele:

godz. 8.00 msza: +rodziców Marte i W豉dys豉wa Pasternackich
godz. 9.30 msza: +_Teresę i Tadeusza Koszowskich
godz. 11.00 msza: +Wac豉wę Falgowską i rodziców i rodzeństwio z obojga stron (ofiary kolekty w II Święto są na Kat. Uniwersytet Lubelski Jana Paw豉 II)

WTOREK WIELKANOCNY w oktawie 10 IV
godz.16.00 zebranie cz這nków rady ekonom. i rady duszpast. w związku z nominacją ks.bpa dr hab.Wies豉wa Śmigla pochodzącego z naszej parafii i przygotowaniami tutaj jego prymicji biskupich
godz.18.00 msza: o Boże b這gos. w 18 urodziny dla Joanny
(konieczne spotkanie dla rodziców dzieci kl.II z wiosek w dolinie Wis造 I cz. o 18.00 w kościele, II cz. w domu katech.)

ŚRODA WIELKANOCNA w oktawie 11 IV
g. 18 msza:+Irenę Zielińską i Walerię i Ksawerego (konieczne spotkanie dla rodziców dzieci kl. II z wiosek na górach podobnie jak we wtorek);
godz. 15.00 Klub Symeona i Anny zaprasza emerytów i rencistów cz這nków i sympatyków

CZWARTEK WIELKAN. 12 IV
godz.8.00 msza: +Krystynę Guziewicz
godz. 17.00 spotkanie I grupy AA . Og豉szany od kilku tygodni Miting odbędzie się w domu katech., na co zaprasza się matki, żony, mężów, starsze dzieci - zapraszamy ca貫 rodziny - drzwi otwarte. (Odtąd spotkania AA będą w II czwartki miesiąca o godz. 17.00).

PIĄTEK WIELKAN. 13 IV
godz. 18.00 msza: +Stanis豉wa i Franciszka i Franciszki Sawickiej i Eugeniusza Gackowskiego i Kazimiere Wróblewską
zebranie ministrantów o g.16.00,
katechumenat parafialny w sprawie chrztów i ślubów godz. 18.45 także o 18.45 parafialne poradnictwo rodzinne

SOBOTA WIELK.14 IV
godz. 18.00 msza: Eugeniusza Szmyta
(g.19.00 zaprasza się w sprawie prymicji biskupich osoby z pomys豉mi i panie i panów so速ysów z wiosek należących do parafii) nie będzie planowanej nowej ewangelizacji dla m這dziezy ponadgimnazjalnej

OKTAWA ZMARTWYCHWSTANIA - II NIEDZIELA WIELKANOCY czyli Mi這sierdzia Bożego 15 IV:

godz. 8.00 msza: +rodziców Klepczyńskich i Kasprzyk
godz. 9.00 msza: +mężą Henryka Stanowskiego i rodziców Stanowskich i Szamockich godz.12.00 msza: +Tadeusza Putkowskiego w I rocz. śmierci (coroczna zbiórka do puszek na cele charytatywne

Inne og這szenia.
Odby sie pogrzeb zm.+Urszuli Jankowskiej l. 83 z Parlina - dobry Jezu...

W sob. 21 IV o g. 11.00 w Pelplinie będzie konsekracja biskupa dr. hab. Wies豉wa Śmigla pochodzącego z naszej parafii- na wyjazd do Pelplina autokarem 21 IV o godz. 8.30 - zapisywać się w naszej parafii.

W sob. 28 IV o g. 12.00 będą prymicje biskupie w Grucznie, kto ma jakieś pomys造 aby tę uroczystość prymicji biskupich wzbogacić i urozmaicić - niech przyjdzie na zebranie w sobotę 14 IV o godz. 19.00, na tę godzinę tj. w sobotę 14 IV o godz. 19.00 zapraszam także panie i panów so速ysów z wiosek należących do naszej parafii.

Dziękujemy tym, którzy przyczynili się do uroczystego charakteru tych dni. Za ognisko, czyszczenie kościo豉, za zrobienie Grobu, za uszykowanie ciemnicy, dziękujemy pracownikom, dekorującym, szafarzom, śpiewakom, lektorom, kolektującym, ministrantom, wykonującym zróżnicowane funkcje liturgiczne...Bóg zap豉ć. Dzięki osobom, które przynios造 jedzenie i owoce. Panom strażakom z Gruczna, Luszkówka i Parlina za straż przy Grobie Pańskim. Bóg zap豉ć za z這żone ofiary. Życzymy dalszego przeżywania Radosnych Świąt, ciep豉 rodzinnego, pokoju, przyjaźni, zgody i mocy od Jezusa Zmartwychwsta貫go....! Jezus zwycięży z貫go ducha i pokona śmierć. Jest niezwyciężony, wiarygodny, zas逝guje na zaufanie - Jezus, Pan życia i śmierci, obiecuje nam życie wieczne. Bądźmy zjednoczeni w Jego imię. Nie przeciwstawiajmy się sobie lecz bądźmy solidarni ze sobą i z innymi. Przyjmijcie te życzenia i serdeczności, i zanieście tę nadzieję smutnym, rozgoryczonym, nieufnym. Drodzy, świętujcie z Zmartwychwsta造m Jezusem, alleluja.

Szczęść Boże!

2012-04-08